Penthouse z 2 sypialniami 94 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$324,982
$3,457/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,457/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Wielkie całe piętro dwupokojowe mieszkanie znajduje się w bardzo centralnej lokalizacji w dzielnicy Limassol. Blisko szkół, sklepów, obiektów medycznych, restauracji i wszystkich innych niezbędnych udogodnień i łatwy dostęp do autostrady. Idealny do dotarcia do wszystkich stron Limassol.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek