Penthouse z 2 sypialniami 166 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$508,563
$3,064/m²
;
In CRM: 236951
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,064/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    166 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Luksusowe 2-Sypialnia Apartamenty w Agios Athanasios, Limassol Szczegóły dotyczące własności * Rodzaje apartamentów: 1- sypialnia i 2- sypialnia rezydencje * Lokalizacja: Agios Athanasios, Limassol * Design: Nowoczesna architektura z naciskiem na jakość i funkcjonalność Główne cechy * Ogrzewanie podłogowe w całym * System fotowoltaiczny dla efektywności energetycznej * Ukryta klimatyzacja w salonie (pełna instalacja) * Split- unit A / Cs we wszystkich innych pomieszczeniach (pełna instalacja) * Fałszywe sufity z ukrytym oświetleniem w pomieszczeniach mieszkalnych * Układ obiegu ciepłej wody * System CCTV z jednotygodniowym nagraniem cyfrowym * Elektryczne rolety we wszystkich sypialniach * Ostrożnie wykonane układy z materiałami premium i wykończeniami Pierwsza lokalizacja w Agios Athanasios * Szybki dostęp do autostrady i centrum miasta Limassol * Blisko szkół, parków, kawiarni, supermarketów i innych udogodnień * Spokojny obszar mieszkalny o silnym potencjale inwestycyjnym Idealne dla komfortowego stałego życia lub wysokiej wydajności inwestycji, apartamenty te łączą nowoczesny luksus z wyjątkową efektywność energetyczną i inteligentne rozwiązania domowe. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zaplanować prywatną wycieczkę lub poprosić o dodatkowe informacje.