Mieszkanie 3 pokoi 137 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$463,923
$3,386/m²
;
In CRM: 57797
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,386/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    137 m²

Opis

Nowoczesny projekt w Strovolos, z łatwym dostępem do autostrady i centrum miasta, w pobliżu aptek, supermarketów i reszty infrastruktury. Projekt składa się z 14 mieszkań. Główne cechy Parking zakryty Magazyn Materiały wysokiej jakości Okna termiczne Panele słoneczne do podgrzewania wody Układ ciśnieniowy wody Certyfikat charakterystyki energetycznej klasy A Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 107,75 m2 Pokryty weranda 29,10 m2 Ogród dachowy 24,40 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia