Mieszkanie 2 pokoi 114 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$714,442
$6,267/m²
;
In CRM: 56847
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $6,267/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    114 m²

Opis

Położony w samym sercu Pafos, ten kompleks oferuje doskonałą lokalizację zaledwie rzut kamieniem od głównej drogi i ikoniczny grobowiec królów. Ten nowoczesny budynek składa się z czterech piętrowych apartamentów, każdy z nich posiada przestronne balkony, zapewniając oszałamiający zachód słońca widok na morze. Cechy Abstrakcyjny widok na morze Nieskończoność na dachu Basen Materiały i wykończenia o wysokiej jakości Podłogi marmurowe Drewniany parkiet w sypialni Pokryte miejsca parkingowe Jacuzzi, łaźnia parowa i sauna VRV do chłodzenia Ogrzewanie podłogowe System ciśnienia wody Kamery CCTV Zewnętrzna izolacja termiczna Kontrola bariery - społeczność strzeżona Certyfikat energetyczny A Wall montowane toalety i chodzić w prysznicach Intercom drzwi wejściowe i kontrola bariery Dostępność Apartament 3. piętro Interna areal 86 m2 Pokryte werandą 28,2 m2 Ceny 607000 - 637000 euro plus VAT