Dom 5 pokojów 560 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$4,13M
$7,378/m²
;
In CRM: 29034
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    560 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    842 m²

Opis

Willa posiada 5 sypialni, w tym (mate sypialnia). Wszystkie 4 sypialnie z budową w WC Vileroy & Boch i prysznic i sypialnia master ma również oddzielić te łazienki, jak również. Master Sypialnia z ogromny otwarty szafa 35m ². Kuchnia z salonem i kominkiem Miejsce Obszar jadalny Obszar siedzący Total WC w willi 6 Prysznice całkowite 7 Wanna 1 24h ciepłej wody Inteligentny dom elektryczny (światła - roztrzaski itp) Pełny alarm i CCTV z głosem 1x Sauna wewnętrzna 1x Kryty jacuzzi dla 4 osób 1x na zewnątrz Wprowadzić basen Basen 11 x 6 metrów z jacuzzi (przepełnienie) Sala gimnastyczna Bezpieczny pokój Serwer i energia elektryczna Pokój Winiarnia z regulacją temperatury Otis Winda Parking kryty dla 2 samochodów (z przodu windy) Pełna A / C Ogrzewanie podłogowe (elektryczne) Panel 10KVa dla elektryczności (na dachu) Wszystkie podłogi dom będzie czysty Marble (włoska fabryka Marcolini) i schody Granite lub Marble. Kuchnia zostanie również przywieziona z Włoch.

Lokalizacja na mapie

Cypr
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %