Mieszkanie 5 pokojów 520 m² Paramytha, Cypr

$4,61M
$8,864/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $8,864/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    520 m²

Opis

Prywatna rodzina Retreat Otoczona przez naturę Jest to idealne schronienie dla rodziny poszukującej prywatności, naturalnego piękna i samopodtrzymującego się stylu życia. Ta wybudowana w kamieniach willa łączy rustykalny urok z nowoczesnym komfortem. Oferując pięć przestronnych sypialni en- suite, oddzielne kwatery pokojówki i prywatny pensjonat, nieruchomość jest starannie zaprojektowany zarówno dla prywatności i wspólnoty. Uroczy drewniany most prowadzi do pięknego basenu, otoczonego odosobnionym ogrodem i zapierającym dech w piersiach widokiem - idealny do relaksu lub rozrywki. Ciesz się świeżymi, domowymi owocami i warzywami z własnej ziemi, i cieszyć się spokojnym rytmem życia z spacerów przyrody i czystego, świeżego powietrza. W willi znajduje się również w pełni wyposażona siłownia, zacienione pergole do jedzenia na świeżym powietrzu i wypoczynku oraz gotowe plany architektoniczne do dalszego przedłużenia w razie potrzeby. To więcej niż dom - to sanktuarium.

Lokalizacja na mapie

Paramytha, Cypr, Paramytha
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata