Dom 5 pokojów 698 m² Ajia Napa, Cypr

Ajia Napa, Cypr
$3,95M
$5,666/m²
;
In CRM: 22144
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    698 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 325 m²

Opis

Luksusowy projekt znajduje się w dobrze znanym ośrodku Ayia Napa wzdłuż wybrzeża plaży parku rzeźby zabytkowej. Obudzisz się z rytmicznymi dźwiękami i słodkim zapachem fal śródziemnomorskich. To będzie twoja rzeczywistość w tej pięknej rezydencji. Połączenie materiałów naturalnych, bladych kolorów i szorstkiej tekstury kamiennej, wzmacnia dzikie środowisko naturalne, zbierając się ze współczesnym, a jednocześnie luksusowym charakterem, aby naturalnie połączyć z istniejącym pięknem. Każdy z naszych ekskluzywnych 3 poziomowych willi zostały sprytnie zaprojektowane, aby dać bez przeszkód zapierające dech w piersiach widok na śródziemnomorskie wschodnie wybrzeże w połączeniu z widokiem na przestronne ogrody i naturalne okolice. Residences posiada otwartą przestrzeń planowania salon i jadalnia wraz z półotwartym obszarze kuchennym planu, odkryty obszar relaksu i jadalnia obok basenu nieskończoności. Oszklenie o pełnej wysokości daje korzyści z fantastycznego, jasnego i tętniącego życiem spotkania atmosfery i przekroczenia wysokich standardów. Konstrukcja pięć pokojowych willi wzmacnia ideę leżącą za koncepcją mniej jest więcej, ale bogactwo przestrzeni ze względu na materiały i jego skład tworzą autentyczną złożoność.