Mieszkanie 2 pokoi 66 m² Pomorie, Bułgaria

Pomorie, Bułgaria
$128,300
$1,944/m²
;
In CRM: 342374
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,944/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

1- Apartament z basenem i widokiem na podwórze w Pomorie Residence, Pomorie Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 66.02 m ², znajduje się na 4 piętrze kompleksu Pomorie Residence. Apartament oferuje widok na basen i ogród krajobrazowy, zapewniając relaksującą i komfortową atmosferę. Jest idealny na wakacje, wynajem inwestycji lub całoroczne życie. Roczna opłata za utrzymanie: 8 €/ m ² Korzyści z pobytu w Pomorie: Basen z sekcją dla dzieci oraz darmowym łóżkiem słonecznym i parasolami Przytulne i dobrze utrzymane terytorium Roczna ochrona Parking Miejsce do grillowania Usługi spółki zarządzającej Kompleks znajduje się zaledwie 200 metrów od pięknej plaży i 350 metrów od centralnej południowej plaży Pomorie. Plaże w Pomorie słyną ze swoich właściwości leczniczych, ze względu na wysoką zawartość soli i terapeutycznego błota, które są korzystne dla skóry i zdrowia stawów. W odległości spaceru od kompleksu, znajdziesz wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku lub całorocznego życia: sklepy spożywcze, apteki, banki, restauracje, kawiarnie, place zabaw i centrum Pomorie - wszystko w ciągu 10- 15 minut spacerem. Dodatkowo, Sunset Pomorie Aquapark znajduje się zaledwie 300 metrów od kompleksu. Pomorie Residence to wyjątkowe miejsce, gdzie można cieszyć się spokojem i spokojem, z dala od zgiełku i zgiełku życia miasta. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!