Mieszkanie 2 pokoi 39 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$79,313
$2,034/m²
;
In CRM: 341999
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $2,034/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    39 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

1- Apartament z widokiem na basen w Siana 4, Sveti Vlas Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowany apartament o powierzchni 39 m ² na 1 piętrze kompleksu Siana 4 w Sveti Vlas. Gotowy do natychmiastowego użycia, jest idealny jako dom letniskowy lub wynajem inwestycji. Kompleksowe funkcje: Duży odkryty basen dla dorosłych Oddzielny kącik dla dzieci Strefy relaksacyjne z leżakami Dobrze utrzymane obszary zielone Plac zabaw dla dzieci 24- godzinna ochrona Dwie restauracje Centrum fitness Odbiór Parking Usługi w zakresie konserwacji i zarządzania przestrzennego Obszar otaczający kompleks oferuje szeroki wachlarz możliwości rozrywkowych, w tym liczne restauracje, kawiarnie, bary i miejsca wypoczynku. Istnieją również supermarkety, sklepy z pamiątkami, apteki i wszystko, co potrzebne do komfortowego i przyjemnego pobytu. W odległości spaceru jest jednym z najbardziej znanych zabytków Sveti Vlas - portu jachtowego Marina Dinevi. Sveti Przewodniczący Vlas nadaje się również do całorocznego życia, oferując przedszkola, szkoły i regularne połączenia autobusowe do Sunny Beach i Nessebar. Odległość od Siana 4 do centralnej plaży wynosi tylko 350 metrów. Roczna opłata za utrzymanie: 450 EUR Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!