Mieszkanie 2 pokoi Cherganovo, Bułgaria

Cherganovo, Bułgaria
$85,802
$1,716/m²
;
Data aktualizacji: 4.04.2025

Cena za m²
    $1,716/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Opis

Mieszkanie z jedną sypialnią w urokliwej Rawda

Mieszkanie z jedną sypialnią, usytuowane na pierwszym piętrze, o powierzchni 50 m², to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokojne otoczenie i bliskość morza. Ulokowane w jednym z cichej okolicy Rawdy, oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię oraz przytulny balkon doskonały do porannej kawy. Znajdujący się w pobliżu centrum kurortu daje dostęp do mnóstwa atrakcji, restauracji i barów, zapewniając idealne warunki do relaksu.

Umeblowanie oraz pełne wyposażenie pozwalają na natychmiastowe zamieszkanie, a komfortowe udogodnienia, takie jak basen czy plac zabaw, zapewnią wygodę i przyjemność. Ten wyjątkowy apartament łączy nowoczesność z klimatem południowego wybrzeża Bułgarii, gwarantując przyjemność z każdej chwili tutaj spędzonej.

Szczegóły nieruchomości

Prezentowany apartament to doskonały wybór dla osób szukających komfortu i spokoju. Zawiera:

  • Powierzchnię 50 m²
  • Dwa pokoje, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym

• Parking

Roczna opłata eksploatacyjna wynosi 260 euro, co jest atrakcyjną propozycją dla wszystkich zainteresowanych inwestycją.

Lokalizacja i zalety inwestycji

Rawda to miejscowość turystyczna położona na południowym wybrzeżu Bułgarii, znana z malowniczych krajobrazów i spokoju. Kupno nieruchomości w tej okolicy oferuje nie tylko potencjał wakacyjny, ale i możliwość zamieszkania w miejscu, które emanuje relaksem oraz przyjazną atmosferą.