Dom 2 pokoi 161 m² Babaunianski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Babaunianski sielski Saviet
$120,000
$746/m²
;
In CRM: 401662
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    161 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    106 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    36 m²

Opis

Manor kompleks dwóch domów - inwestycja z potencjałem! Unikalny obiekt jest na sprzedaż - wiejski ecoestate typu rolniczego, położony w cichym i odosobnionym miejscu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla prowadzenia rentownej działalności gospodarczej (nieruchomości rolne, wynajem, rekolekcje, ekoturystyka). Zaciszne gospodarstwo z dobrym dostępem drogi Video nadzoru i ochrony łowiectwa zapewniają bezpieczeństwo Malownicza natura, lasy, jezioro 18 km. od Nesvizh Zamek Idealne warunki do rekreacji, wędkarstwa, łowiectwa i turystyki Istnieją dwa domy na terytorium, co sprawia, że obiekt szczególnie atrakcyjny dla biznesu: Dom 1 (mieszkalny, logarytm) Powierzchnia 74,9 m2, w pełni gotowy do życia Wykonane wysokiej jakości naprawy, przyjazne dla środowiska wykończenie drewna w stylu rustykalne ogrzewanie Pech, podwójne szkło, dachowe płytki metalowe Woda (dobrze, przywieziony do domu) Gaz (balon) Plot 25 akrów w PNV.House 2 (nowoczesny, 2026 p.) Powierzchnia 86 metrów kwadratowych. m Blok gazokrzemianowy, gotowy do czystego wykończenia2 przestronne pokoje, kuchnia - salon dla wszelkich designModern komunikacji Wykres 10.59 akrów w prywatnych właścicielach Dodatkowe budynki: łaźnia, 2 szopy, szklarnie i gospodarstwa. Dlaczego jest to idealne dla biznesu Format ukończył eco- nieruchomości z dwóch domów. Środowisko naturalne i samotność - wysoki popyt na wynajem Infrastruktura gotowa do agroturystyki, rekolekcje, obiekty rekreacyjne Zakwaterowanie właściciela + druga dostawa do domu LLC "Your Capital", UNP 101136973, licencja nr 02240 / 15 z 17.02.05, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 518-1 / 13 z 03.05.2026.