Mieszkanie 3 pokoi 55 m² Brześć, Białoruś

Białoruś, Brześć
$85,000
$1,545/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    prospekt Maszerowa, 36

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,545/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1960
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Interkom

Lokalizacja

  • Centrum miasta

Opis

3-pokojowe mieszkanie, Brest, Maherov Avenue, 1960, 1 / 5 cegły, 55.0 / 55.0 / 38.0 / 6.4, łazienka połączona, piwnica, drewniane okna, sufity - whitewash, ściany pokryte tapetą, telefon, domofon. Meble według układu. Apartament jest w stanie mieszkalnym. Apartament znajduje się po dwóch stronach. Jedno okno wyprzedza Maherova. Dobra opcja wycofania się na fundusz niemieszkalny. Bargain! Przyjrzyj się.

Zawsze można się targować - dzwonić! Gotowy do sprzedaży nieruchomości, aby kupić tę nieruchomość, rozważyć wymianę. Tutaj można znaleźć inne opcje - dzisiaj ponad 3000 na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy tam, gdzie ty!
INSTAGRAM • VKontakte • Osoby
Wybierz wygodną sieć społeczną dla Ciebie
Idź i subskrybuj nasze konto tematyczne:
• instagram.com / pro.kvartira.brest
• vk.com / pro.kvartira.brest
• ok.ru / pro.kvartira.brest

Ponad 5000 ofert - tylko sprawdzone opcje i ceny bieżące
Dzienne innowacje, redukcja cen i tematyczne wsparcie specjalistów!
Brześć • Kobryń • Jabinka • Malorita • Kamenets • Wysoka

Sprawdź nasze inne konta społecznościowe:
Numer umowy z agencją 3820 / 1 z 2019- 11- 27

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Brześć
Edukacja