Mieszkanie 2 pokoi 81 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$174,431
$2,153/m²
;
In CRM: 5671152
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    Rruga Ali Demi, 281 3 Angies SHARED VILLA actual location

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,153/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1985
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Sprzedaje swoje typologiczne mieszkanie 2 + 1 na drodze do Ali Demiı, po drugiej stronie pola. Wejście do sali halowej, pokój dzienny przywiązany do aneksu kuchennego, z widokiem na balkon, dwie sypialnie i WC. Apartament znajduje się na czwartym piętrze i posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest sprzedawany pusty tylko pod kątem gotowania. Obszar oferuje wszystkie faszyści niezbędne do komfortowego życia. Aby uzyskać więcej informacji i odwiedzić nieruchomości dopasować!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć