Bliźniak 4 pokoi 125 m² Radhime, Albania

Orikum, Radhime, Albania, Bashkia Vlore
$364,572
$2,917/m²
;
In CRM: 4014
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.11.2025

Rok realizacji
    2028
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    125 m²

Opis

Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie komfort, natura i elegancja łączą się w doskonałej harmonii. Projekt Ring Residence znajduje się w jednym z najbardziej preferowanych obszarów Riwiery Albańskiej, zaledwie kilka sekund od wybrzeża Jońskiego, w otoczeniu zieleni i bardzo blisko centrum Vlora. Ta nowoczesna rezydencja jest przeznaczona do oferowania luksusowego stylu życia, prywatności, spokoju i natychmiastowego dostępu do plaży i głównych miejsc turystycznych.

✅ Zakończenie budowy: 38 miesięcy - wrzesień 2028
✅ Cena: 2000 €/ m ² (207,280 Euro)
✅ Płatność: 50% z umowy i reszta w ratach.

Szczegóły dotyczące własności:
✅ Powierzchnia fizyczna: 82.13m2
✅ Powierzchnia wspólna: 21.52m2
✅ Powierzchnia budowlana: 103.64m2

Co Pierścień Oferty zakwaterowania:
• Duży basen o powierzchni 1,335 m ²
• Parking podziemny
• Windy w każdym budynku
• Obszar handlowy, hotel, bar i restauracja