Działki 3 450 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$529,881
$154/m²
;
In CRM: 11921
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.02.2026

Opis

Grunty położone są na obszarze Shkembi i Kavajas w części Kobra i mają orientację na Morze Adriatyckie. Posiada 3450m2 w certyfikacie z regularną dokumentacją hipoteczną gotową do sprzedaży. Niezakłócony pogląd na morze, że ten grunt oferuje sprawia, że jest to dobra szansa inwestycyjna dla różnych zastosowań, dla których nieruchomość ta może służyć w perspektywie długoterminowej.
Obszar ten jest obszarem o wysokich perspektywach rozwoju i bardzo blisko morza, o wysokim potencjale inwestycyjnym w zależności od celu.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, nie wahaj się skontaktować z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Transport
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty