Nieruchomości komercyjne 147 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$256,175
$1,743/m²
;
In CRM: 11037
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,743/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    147 m²

Opis

Pomieszczenia znajdują się na drugim piętrze budynku położonego na głównej drodze, w pobliżu centrum Durres. Obiekt ma powierzchnię 160 m2, a jego powierzchnia wewnętrzna 147 m2. Przestrzeń podzielona jest na kilka pomieszczeń i może być przystosowana do wymagań użytkownika, ubrudzona parkietem, z dużymi oknami, które zapewniają światło przez cały czas. Pomieszczenia są bardzo odpowiednie do inwestycji, kliniki lekarskie i dentystyczne, a także do pomieszczeń biurowych. Konkurencyjna cena i lokalizacja sprawiają, że ta własność zainteresowania inwestycji. Ma regularną dokumentację hipoteczną.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty