Commercial premises for sale in Durrës!

Albania, Bashkia Durres
$182,868
$824/m²
;
Data aktualizacji: 5.06.2025

Cena za m²
    $824/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    222 m²

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Pomieszczenia znajdują się w pobliżu Mujo Street, Ulcinj, w nowym budynku o łącznej powierzchni 222m2, z możliwością dwóch miejsc parkingowych, idealne dla biur, kliniki, sklepy itp. Ma regularną dokumentację hipoteczną. Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty