4 bedroom Villa Choeng Thale, Thailand

Choeng Thale, Thailand, Choeng Thale
$1,27M
$2,281/m²
;
Last update: 23/01/2025

• Address
    sxy cheing thale 2

Property characteristics

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2025
  • Number of floors
    Number of floors
    1
  • Bedrooms
    Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    5
  • Living area
    Living area
    556 m²
  • Land area
    Land area
    728 m²