Квартира 3 комнаты 63 м² Столица Прага, Чехия

Чехия, Столица Прага
$309,636
$4,915/м²
;
Дата обновления: 07.03.2025

• Адрес
    Pod Harfou, 94334943 34
  • Метро
    Kolbenova (~ 900 м)
  • Метро
    Vysočanská (~ 900 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $4,915/м²
  • Количество комнат
    Количество комнат
    3
  • Количество спален
    Количество спален
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    63 м²

Описание

Příjemný byt 2kk (51,8 m2) s terasou (11,7 m2) a garážovým stáním. Byt je ve 3. patře bytového domu z roku 2008 — projekt Nová Harfa, orientace bytu je západní. Všechny místnosti bytu mají přímý vstup z prostorné chodby. Podlahová krytina v obývacím pokoji a ložnici je plovoucí laminová podlaha. Koupelna je s vanou a s WC, je tu topení v podlaze. V rámci bytu je i praktická komora s vestavěnými policemi. Vybavení kuchyně — kuchyně IKEA, mikrovlnná trouba, trouba, indukční deska, myčka, lednice s mrazákem, digestoř, světlo nad kuchyní (3bodový lustr). V ložnici a v chodbě jsou vestavěné skříně. Okna ložnice a obývacího pokoje jsou vybavena okenními roletami. Vstup na terasu je z obývacího pokoje. Terasa je částečně krytá horním podlažím. Majitelé terasu hodně využívají — k příjemnému posezení, jako letní hernu pro dítě, ale i k pěstování zeleně a bylinek. Dům se nachází cca 2 minuty od tramvajové zastávky, stanice metra je v dochozí vzdálenosti, případně lze na ni dojet za 7 minut tramvají. V tomto komplexu domů je nečekané množství udržované zeleně a řada příležitostí pro volnočasové aktivity, kousek od domu vede cyklostezka. Energetický štítek budovy — C.