Квартира 1 комната 54 м² Demos Agiou Athanasiou, Кипр

Кипр, Demos Agiou Athanasiou
$302,696
$5,647/м²
;
In CRM: 86744689
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 21.05.2026

Цена за м²
    $5,647/м²
  • Этаж
    Этаж
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    1
  • Количество спален
    Количество спален
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    54 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    3

Описание

Разположен в тих жилищен квартал на границата между Агиос Атанасиос и Меса Гейтония, този съвременен жилищен комплекс с ниска плътност предлага балансиран градски начин на живот с лесен достъп до центъра на Лимасол, магистралната мрежа, търговските зони и ежедневните удобства. Проектът е разположен около частен озеленен парк, създавайки спокойна жилищна среда, като същевременно остава добре свързан с града. Районът продължава да се радва на инфраструктурен и търговски растеж, което подкрепя дългосрочното търсене на жилища и инвестиционния потенциал. Проектът се състои от два модерни жилищни блока, предлагащи избор от апартаменти с 1, 2 и 3 спални, както и ексклузивни пентхауси със собствени покривни градини. Наличните единици включват апартаменти с една спалня и вътрешна площ от приблизително 53 кв.м, като цените започват от 248 100 евро с ДДС. Апартаментите с две спални предлагат вътрешни площи от приблизително 77 до 88 кв.м, като цените започват от 345 400 евро с ДДС. Апартаментите с три спални са с вътрешна площ от приблизително 104 кв.м, а цените започват от 471 800 евро с ДДС. Предлагат се и пентхаус жилища, които предлагат по-голямо уединение, просторни покривни градини и първокласни спецификации. Всички резиденции са проектирани с отворени жилищни пространства, покрити веранди, частни складови помещения и разпределен покрит паркинг. Проектът е изграден в съответствие с високи технически стандарти и стандарти за устойчивост, включително категория за енергийна ефективност А, фотоволтаични провизии, точки за зареждане на електрически превозни средства, слънчево отопление на водата, алуминиева дограма с двоен стъклопакет, пълна топлоизолация и висококачествени интериорни облицовки. Пентхаусите се възползват от разпоредби за подово отопление и усъвършенствани системи за климатичен контрол. Този проект е идеален както за частно жилище, така и за инвестиция, като съчетава модерен дизайн, устойчиво строителство и стратегическо градско местоположение. Подробности за апартамент A307: Етаж - 3 Спални - 1 Вътрешна площ - 53,6 m² Покрита веранда - 10 m² Обща покрита площ - 63,6 m² Рег. Номер: 1315 | Лиценз №: 368/E