Квартира 3 комнаты 152 м² муниципалитет Лимасол, Кипр

Кипр, муниципалитет Лимасол
$1,92 млн
$12,653/м²
;
In CRM: 86662275
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 15.05.2026

• Адрес
    Mesolongiou, 4

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $12,653/м²
  • Этаж
    Этаж
    5
  • Количество комнат
    Количество комнат
    3
  • Количество спален
    Количество спален
    3
  • Общая площадь
    Общая площадь
    152 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    7

Описание

Този ексклузивен апартамент с три спални на брега на морето се предлага за продажба на едно от най-предпочитаните места в Стария град на Лимасол, разположено директно на крайбрежната алея и на самия морски бряг. Това отлично централно място съчетава крайбрежния живот с пълно градско удобство: кафенета, ресторанти, обществен парк, офиси и ежедневни удобства са на пешеходно разстояние, което прави имота идеален както за купувачи, ориентирани към начина на живот, така и за инвеститори. Сградата е проектирана като комплекс със смесено предназначение, като на партерния етаж и мецанина са разположени офис площи, а жилищните апартаменти заемат 3-ия, 4-ия и 5-ия етаж. Апартаментът е с южна и западна ориентация, което осигурява открита гледка към морето и изобилие от естествена светлина през целия ден. Жителите могат да се възползват от ексклузивни съоръжения на покрива, включително общ плувен басейн и напълно оборудвана фитнес зала, които подобряват цялостното преживяване от живота. Техническите спецификации включват: - VRV климатична система - Интелигентна домашна автоматизация - Вградени електрически уреди - Съвременни довършителни работи и висококачествени инженерни решения Наличност и гъвкавост: * Апартаментът се намира на 5-ия етаж * Сред четирите жилища на това ниво все още е наличен един допълнителен апартамент с 3 спални (вътрешна площ 161 м²), което дава възможност за комбиниране на единиците, за да се създаде впечатляващо жилище с 5 или 6 спални, заемащо половината от етажа Подробности за апартамент 501: Етаж - 5-ти Спални - 3 Бани - 2+1 Вътрешна площ - 152 m² Покрита веранда - 31 m² Обща площ - 31,9 m² Обща покрита площ - 214,9 m² Цена - 1,650,000 EUR + ДДС В момента проектът е в процес на изграждане, като конструктивното изграждане е завършено, а вътрешните довършителни работи са в ход. Очакваната дата на предаване е юни 2026 г. Това е рядка възможност да си осигурите модерна резиденция на брега на морето в историческия център на Лимасол, подходяща за частно ползване или като първокласна инвестиция за отдаване под наем. Рег. No: 1315 | Lic. No: 368/E