Квартира 2 комнаты 85 м² Гермасойя, Кипр

Гермасойя, Кипр
$1,25 млн
$14,673/м²
;
In CRM: 86407572
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 15.05.2026

• Адрес
    Ampelakion, 35 block a block b

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $14,673/м²
  • Этаж
    Этаж
    2
  • Количество комнат
    Количество комнат
    2
  • Количество спален
    Количество спален
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    85 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    23

Описание

Перфектно разположен на крайбрежния път в престижния район Germasogeia в Лимасол, този впечатляващ небостъргач съчетава съвременна архитектура с ексклузивни удобства, предлагайки луксозен средиземноморски начин на живот. Само на кратка разходка от пясъчните плажове, изисканите ресторанти и стилните кафенета, резиденцията се радва на панорамна гледка към морето и града. Проектирана така, че да осигурява уединение и комфорт, тя разполага с денонощна рецепция и управление, напълно оборудвана фитнес зала със сауна, голям плувен басейн и вход от затворен тип с павилион за охрана. Подземният и наземният паркинг, както и частното складово помещение за всеки апартамент, осигуряват удобство и сигурност за всички обитатели. Разположен на 2-ри и 3-ти етаж, апартамент 203 предлага стилно разпределение с две спални, допълнено от частна градина на покрива. Модерният дизайн с отворен план създава просторна и привлекателна атмосфера, като дневната зона се простира до покрита веранда, идеална за релаксация или забавление. Интериорът е завършен по висок стандарт, като съчетава комфорт и елегантност с първокласни материали и изискани детайли. Апартаментът включва и едно лично складово помещение и едно покрито паркомясто, което осигурява практичност наред с лукса. С вътрешна покрита площ от 85 м² и частна градина на покрива от 87 м², резиденцията предлага обща нетна площ от 172 м² и обща брутна площ от 175 м². Цената от 1 070 000 евро + ДДС предоставя изключителна възможност да притежавате завършен модерен крайбрежен дом с изключителен дизайн и характеристики на начина на живот в една от най-желаните локации на брега на морето в Лимасол. Рег. No: 1315 | Lic. No: 368/E