Penthouse 5 pokojów 280 m² Abu Zabi, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Abu Zabi
$2,57M
$9,194/m²
;
In CRM: 2213025
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $9,194/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2029
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    15

Opis

Brabus Island jest ultraluksusowym projektem pierwszej linii w Al Raha Beach.

Brabus Island jest premium kompleks mieszkalny z Reportage Properties we współpracy z Cosmo Developments, położony w dzielnicy Al Seef, Al Raha Beach, Abu Dhabi. Projekt koncentruje się na segmencie high-end i łączy nowoczesną architekturę z koncepcją projektu marki Brabus.

Wnętrza są zaprojektowane z uwzględnieniem korporacyjnej estetyki Brabus i są oferowane w formacie mebli częściowych z urządzeniami kuchennymi. Używane są materiały Premium, a układy skupiają się na komforcie i funkcjonalności.

Okręg Al Seef, plaża Al Raha

5 minut do plaży Al Raha;

10 minut do Masdar City i Abu Dhabi International Airport

15 minut do miasta Khalifa;

18 minut do wyspy Yas i Etihad Arena