Mieszkanie 29 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$29,500
$1,017/m²
;
In CRM: 38352
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,017/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    29 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    20 m²

Opis

38352 Na sprzeda? 2 pokojowe mieszkanie na Pasteur, centrum miasta, 29m2. Apartament posiada gaz, ogrzewanie elektryczne, mieszkanie jest w pełni gotowe do życia, wszystkie meble, sprzęt gospodarstwa domowego pozostaje, istnieje również kominek na opał. Przytulny, cichy i zamknięty dziedziniec. Posiada własny zamknięty ogród przedni 10m2 i własne miejsce parkingowe. W pobli? u szko? a, przedszkola, supermarkety, przystanki transportu publicznego, apteki, szpitale, park, bliskość morza.