Dom 120 m² Lymanka, Ukraina

Lymanka, Ukraina
$95,000
$792/m²
;
In CRM: 30663
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    120 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 m²

Opis

30663. Sprzedam dom nad morzem z wygodnym układem. Przestrzeń obejmuje przestronny korytarz kuchenny, trzy przytulne sypialnie i dużą piwnicę. Ponadto zapewniona jest możliwość wyposażenia garderoby i dwóch łazienek. Tam jest piwnica. Dom jest w stanie, który pozwala nowemu właścicielowi na naprawę. Wszystkie komunikaty już się zaczęły, a ściany są jakościowo izolowane dla komfortowego życia. Podwórko jest wyłożone kafelkami, wyposażone w miejsca parkingowe. Obszar jest cichy i przytulny z wygodną wymianę transportu, zapewniając szybki dostęp do kluczowych punktów miasta. Świetna opcja dla tych, którzy szukają komfortowe zakwaterowanie w pobliżu morza.