Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$348,452
$5,906/m²
;
Data aktualizacji: 12.03.2026

Cena za m²
    $5,906/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    56 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Przestronne jednopokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59 metrów kwadratowych. na drugim piętrze w nowoczesnym i prestiżowym kompleksie mieszkalnym.