Mieszkanie 1 pokój 51 m² Karon, Tajlandia

Karon, Tajlandia, Karon
$199,806
$3,918/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,918/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Opis

KAR22596

Wyjątkowa okazja do posiadania rezydencji na wzgórzach Karona.

Ten nowoczesny, nizszy rozwój oferuje wspaniałe widoki na ocean, góry i krajobraz miejski - wszystko z komfortu prywatnego balkonu.

Projekt przeznaczony zarówno do osobistego życia, jak i inwestycji, harmonizuje nowoczesną elegancję z tropikalnym krajobrazem Phuket.

Główne korzyści:

  • Zamiatanie morza, góry i miasta widoki
  • Basen na dachu, spa, centrum fitness i miejsce do jogi
  • 449 jednostek premium o nowoczesnym wzornictwie w 4 budynkach
  • Silny potencjał wynajmu w jednym z najczęściej odwiedzanych miast plażowych Phuket
  • Pełna obsługa Villa Market i kawiarnia na miejscu

Lokalizacja:

  • Położony na malowniczym wzgórzu w Karon, ten obiekt zapewnia spokój, pozostając w pobliżu kluczowych atrakcji stylu życia.
  • Mieszkańcy mogą cieszyć się szybkim dostępem do Karon Beach, Kata Beach i tętniącego życiem nocnym Patong.
  • W pobliżu znajdują się międzynarodowe restauracje, sklepy butikowe, spa i lokalne rynki.
  • Obiekt oferuje również centra odnowy biologicznej, szkoły międzynarodowe oraz wygodne trasy do Phuket Town i lotniska.