Willa 3 pokoi 190 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$387,482
$2,040/m²
;
In CRM: 1001240828
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Soi Suksan 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo:
Idealny wybór dla osób poszukujących luksusowego i wygodnego życia w otoczeniu tropikalnej przyrody. Idealny dla rodzin ceniących spokój i inwestorów poszukujących dochodowej inwestycji.

O lokalizacji:
Villa Sunpao – Phase 1 znajduje się w dzielnicy Rawai, Phuket, zaledwie kilka minut spacerem od dziewiczej plaży Nai Harn. Idealne miejsce z szybkim dostępem do kluczowych punktów: lotnisko jest oddalone o zaledwie 60 minut, marina Chalong i międzynarodowe szkoły znajdują się w odległości 5-20 minut jazdy samochodem.

O projekcie:
Projekt składa się z ekskluzywnych willi z 3 sypialniami i basenem, zaprojektowanych przez Suksan Group. Wille oferują nowoczesny design z tropikalnymi elementami estetycznymi. Wnętrza można dostosować, w tym meble od Armony Italy. Oprócz użytku osobistego, projekt oferuje udział w Programie Resort w zakresie wynajmu krótkoterminowego.