Mieszkanie 3 pokoi 130 m² Mutxamel, Hiszpania

Mutxamel, Hiszpania
$551,843
$4,245/m²
;
In CRM: 467802
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,245/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Opis

Nowe budynki w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej w pobliżu Alicante. Odkryj nowy format obudowy, gdzie nowoczesny design i spokój środowiska łączą się, aby zapewnić naprawdę wysoką jakość życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny jest postrzegany jako przestrzeń, w której każdy szczegół zaprasza do korzystania z komfortu, przyrody i nowoczesnej architektury. Szerokie obszary wspólne tworzą specjalną atmosferę - jak spacer przez otwartą galerię sztuki. Przemyślane otwarte przestrzenie przekazują poczucie harmonii i elegancji, oferując idealne miejsca na relaks, odłączenie się od codziennych zmartwień i towarzyszenie rodzinie i przyjaciołom. Kompleks charakteryzuje dobrze zadbane zielone przestrzenie i obszary rekreacyjne zaprojektowane, aby umożliwić cieszyć się łagodnym klimatem śródziemnomorskim przez cały rok. Wśród udogodnień znajduje się elegancka fontanna dekoracyjna z niebieskimi elementami mozaikowymi, basen otoczony naturalnym trawnikiem i idealny do relaksu, a także różne obszary z meblami na zewnątrz, gdzie można podziwiać otaczającą przestrzeń i spędzić czas na świeżym powietrzu. Urbanizacja ma zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Cały obwód jest w pełni ogrodzony i wyposażony w system domofonu wideo, który gwarantuje prywatność i spokój w każdej chwili. Położony w cichej okolicy w pobliżu Alicante, ten kompleks mieszkalny pozwala cieszyć się mierzonym życiem w dzielnicy mieszkalnej, nie rezygnując z bliskości całej niezbędnej infrastruktury. Mutsamel łączy urok typowego śródziemnomorskiego miasta z doskonałą dostępnością transportu do miasta, plaż, pól golfowych i obszarów handlowych. Idealna oferta zarówno dla tych, którzy szukają stałego miejsca zamieszkania, jak i dla inwestorów, którzy chcą kupić nowoczesne nieruchomości na Costa Blanca.