Mieszkanie 2 pokoi 87 m² lAlfas del Pi, Hiszpania

lAlfas del Pi, Hiszpania
$694,216
$7,979/m²
;
In CRM: 334097
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $7,979/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Opis

Znajdź niesamowite właściwości na szerokiej działce w uprzywilejowanej lokalizacji. Te udogodnienia oferują luksusowe doświadczenie życia zaledwie kilka kroków od plaży i centrum miasta, zapewniając zarówno spokój i prywatność. Ogrody, pierwotnie stworzone w 1963 roku, zostały gruntownie odnowione, aby zapewnić zielone przestrzenie, które tworzą spokojną atmosferę. Apartamenty posiadają rozległe tereny zielone i duże tarasy z widokiem na morze i Sierra Elada Park Przyrody. Rezydencje są zaprojektowane z wyjątkowym poziomem szczegółowości, z cenami od 500,000 €do 850,000 €, oferując opcje od 2 do 3 sypialni i powierzchni od 81 m2 do 225 m2. Domy te przeznaczone są do zagwarantowania nowoczesnego i wygodnego stylu życia. Mieszkając tutaj, masz doświadczenie porównywalne do ośrodka bez opuszczania kompleksu mieszkalnego. Społeczność oferuje kryty basen podgrzewany, kilka basenów odkrytych, w pełni wyposażona siłownia i sauna. Usługi concierge, korty tenisowe i padel wbudowane w środowisko naturalne, jak również obszary jogi i ogród poświęcony uprawianiu owoców i warzyw. Mieszkając w Alfas del Pi, cieszysz się unikalne środowisko oznaczone bliskość morza i wzbogacające życie miasta. Lokalizacja ta oferuje styl życia, który łączy w sobie najlepsze z natury z nowoczesnych udogodnień, tworząc idealną atmosferę dla osób poszukujących spokojnej przystani bez poddawania się komfort.