Nieruchomości komercyjne 42 m² w Krobia, Polska

Krobia, Polska, gmina Lubicz
$3,949
za miesiąc
;
Data aktualizacji: 22.04.2025

• Adres
    Basniowa, 14

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $94/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2000
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    11

Opis

Prestiżowa powierzchnia biurowa blisko centrum Warszawy Rozwiń skrzydła swojej firmy w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w stolicy. Budynek, będący częścią prestiżowego kompleksu biurowego, znajduje się w samym sercu Warszawy. W budynku zadomowiło się już wiele krajowych i międzynarodowych firm. Twoi klienci będą zachwyceni wspaniałymi widokami z 13-piętrowego biurowca. Zabierz swój kontakt na lunch do lokalnej restauracji. Ciesz się dogodnym dostępem dzięki doskonałym połączeniom drogowym i kolejowym w mieście i poza nim. Ta inspirująca przestrzeń oferuje nieograniczone superszybkie Wi-Fi, całodobowy dostęp do biura i wsparcie administracyjne, aby pomóc Twojej firmie osiągnąć najwyższy poziom produktywności.

Klikając "Prześlij zgłoszenie", zgadza się Pani/Pan na to, że Realting i specjaliści od nieruchomości mogą kontaktować się z Panią/Panem za pośrednictwem dowolnego ze wskazanych kanałów. Nie musi Pani/Pan wyrażać zgody na zakup jakiejkolwiek nieruchomości, towarów lub usług. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przeczytanie Warunków korzystania.