Mieszkanie 3 pokoi 105 m² Cypr Północny, Cypr Północny

Cypr Północny
$195,244
$1,859/m²
;
Data aktualizacji: 8.03.2023

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr Północny

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,859/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Cypr Północny, lokalizacja Yeni Bogaz!

 Tylko 10 minut do morza

lotnisko 35 minut i kolegium 5 minut

Realizacja projektu marzec 2025!

Kompleks posiada 43 apartamenty o układzie 2 + 1 ( 2 sypialnie + salon ), o powierzchni 105 m2 za cenę 165 000 GBP

 

Opóźnienie jest przewidziane na następujących warunkach:

40% zaliczki

60% przed otrzymaniem kluczy

 

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?