Mieszkanie 3 pokoi 222 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$647,157
$2,915/m²
;
In CRM: 694
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Trg Sunca, 3 Opstina Budva

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,915/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    222 m²

Opis

Apartament na sprzedaż w Budva - 3 sypialnie, duży taras, 222 m ²
Przestronny w pełni umeblowany apartament na sprzedaż w Budva, położony w cichej dzielnicy mieszkalnej w pobliżu Parma. Apartament oferuje łączną powierzchnię 222 m ², w tym tarasy i łączy hojny wewnętrzny i zewnętrzny salon z panoramicznym widokiem na góry, miasto i morze. Układ i przestrzeń
przestronny salon
jadalnia
w pełni wyposażona kuchnia
3 sypialnie z podwójnymi łóżkami
pokój gościnny z rozkładaną sofą
2 łazienki z prysznicem
WC dla gości
duży taras z meblami na zewnątrz
balkon z dostępem od 2 sypialni Cechy
panoramiczne widoki na morze, góry i miasto
duży zewnętrzny salon
idealny do życia rodzinnego
spokojna lokalizacja z dala od hałasu turystycznego
przestronne i jasne wnętrze Wnętrze i wyposażenie
w pełni umeblowane
Meble tarasowe wliczone
klimatyzacja we wszystkich pokojach
gotowy do natychmiastowego wprowadzenia Garaż i budownictwo
garaż na 2 samochody wliczone w cenę
bezpośredni dostęp z garażu do wejścia windy
legalizacja garażu w procesie

Budva: w pobliżu restauracji Parma
około 5 minut samochodem do morza
20- 30 minut spacerem od plaży
pokojowy obszar mieszkalny z łatwym dostępem do infrastruktury

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Budva
Edukacja
Opieka zdrowotna

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata