Willa 3 pokoi 268 m² Radovici, Czarnogóra

Radovici, Czarnogóra
$4,42M
$16,496/m²
;
In CRM: 3449
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    268 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    268 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 151 m²

Opis

LOKACJA

Ta willa znajduje się na wybrzeżu Czarnogóry w ekskluzywnej społeczności golfowej na wzgórzu, dom do pierwszego 18-dołkowe pole golfowe, około 12 km od centrum Tivat. Do morza i plaży jest 2 km. Lotnisko Tivat oddalone jest o 9 km, a lotnisko Podgorica o 80 km. W pobliżu znajdują się restauracje, butiki i sklepy spożywcze.

O PROJEKCIE

Gmina golfowa obejmuje luksusowe wille, domy i apartamenty położone w naturalnym krajobrazie Półwyspu Lušica. Rezydencje są zaprojektowane, aby zmaksymalizować panoramiczny widok na wybrzeże i wzgórza. W willach znajdują się prywatne baseny, jadalnie na świeżym powietrzu oraz tarasy z prysznicami na świeżym powietrzu, tworząc bezszwowe życie na świeżym powietrzu. Konstrukcja kładzie nacisk na oświetlone wnętrza, prywatność i komfort rocznika w naturalnym otoczeniu. Zakończenie planowane jest na grudzień 2027 r.

WILLA

Wysokiej jakości wykończenia obejmują kamienne i terrazzoefektowe płytki porcelanowe, niestandardowe kuchnie z urządzeń Miele i balkony owinięte. Mieszkańcy mają dostęp do basenu sąsiedzkiego, miejsc do siedzenia i parkowania. Aktualizacje obejmują szafy, parkiet, urządzenia premium i zmodernizowane wyposażenie łazienkowe (Laufen, Catalano, Hansgrohe lub podobne marki).