Mieszkanie 1 pokój 137 m², Czarnogóra

$382,821
VAT
$2,794/m²
;
In CRM: 75782
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.04.2026

Lokalizacja

  • Adres
    23 Klub Bocara

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,794/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    137 m²

Opis

Na sprzedaż jest przestronny trzypokojowy apartament z prywatnym zielonym ogrodem, położony w centrum Podgorica, na podgórzu Gorica Hill, zaledwie kilka kroków od Gimnazjum (High School). Apartament ma powierzchnię 137 m ² i znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w cichej, zielonej i wysoce pożądanej okolicy. Wyposażenie apartamentu: korytarz wejściowy Duży salon z jadalnią i bezpośredni dostęp do tarasu Taras prowadzący do prywatnego ogrodu krajobrazowego, położony obok Gorica Hill Oddzielna kuchnia ze spiżarnią / magazynem Trzy sypialnie (jeden obecnie używany jako chodnik w szafie) Dwie łazienki WC dla gości Dwa dodatkowe tarasy Cechy i zalety: W pełni umeblowane i dobrze utrzymane Doskonałe naturalne światło w całym mieszkaniu Przestronne pokoje i funkcjonalny układ Prywatny ogród, rzadko w właściwościach centrum miasta Parking dostępny przed budynkiem dla mieszkańców Ciche, zielone otoczenie z bezpośrednim dostępem do centrum miasta Lokalizacja Highlights: Prestiżowa lokalizacja centaru Na podgórzu Góry Gorica - idealne dla przyrody i działalności na świeżym powietrzu Blisko do szkół, sklepów, usług i wszystkich codziennych potrzeb Doskonała równowaga życia miejskiego i środowiska naturalnego Idealny dla: Rodzina żyjących Kupujących poszukujących przestrzeni i prywatności w centrum miasta Długoterminowe inwestycje z silnym retencji wartości Ta nieruchomość stanowi rzadką okazję do zakupu dużego mieszkania z prywatnym ogrodem w centrum Podgorica, łącząc komfort, zieleń i doskonałą lokalizację. Jakie są główne cechy tego trzypokojowego mieszkania w Podgorica? Apartament jest w pełni umeblowany, dobrze utrzymany, z doskonałym naturalnym światłem, przestronne pokoje, prywatny ogród i parking dostępny przed budynkiem. Gdzie znajduje się apartament i co sprawia, że jego lokalizacja pożądane? Apartament znajduje się w centrum Podgorica, na podgórzu Gorica Hill, w pobliżu szkół, sklepów i usług, oferując doskonałą równowagę środowiska miejskiego i naturalnego. Jaki jest układ mieszkania i jakie są jego główne pokoje? W apartamencie znajduje się korytarz wejściowy, duży salon z jadalnią i tarasem, prywatny ogród krajobrazowy, oddzielna kuchnia z spiżarnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, toaleta dla gości i dodatkowe tarasy. Kto by pomyślał, że ta nieruchomość jest idealna i dlaczego? Jest idealny dla rodzin i kupców poszukujących przestrzeni i prywatności w centrum miasta, jak również dla długoterminowych inwestorów poszukujących silnego retencji wartości. Co czyni ten apartament wyjątkową okazją w Podgorica? Ta nieruchomość oferuje rzadką okazję do posiadania przestronny apartament z prywatnym ogrodem w centrum miasta, łącząc komfort, zieleń i wyjątkową lokalizację.