Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Susanj, Czarnogóra

Susanj, Czarnogóra
$186,411
$2,667/m²
;
Data aktualizacji: 29.11.2025

Cena za m²
    $2,667/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Bar, Shushan

Bar jest miastem w Czarnogórze na wybrzeżu Adriatyku. Centrum administracyjne społeczności i Bar Riviera; Powierzchnia gminy wynosi 67 km2. Shushan to mała czarna wioska położona na plaży. Uznawany za najczystszy kurort w kraju.

Miejsce parkingowe: publiczny parking, można kupić miejsce parkingowe na parkingu podziemnym.

Cechy wyposażenia apartamentu: apartament zostanie przeniesiony do nabywcy w czystym wykończeniu z w pełni wyposażoną łazienką i klimatyzacją zainstalowaną.

Obszar z rozwiniętą infrastrukturą, szkoła, przedszkole, supermarket, apteka. Wygodna droga do morza (5 minut spacerem) i do centrum (15 minut spacerem) na płaskim terenie.

Zakończenie budowy - Maj 2027

Płatność:

(1) 100% płatności

2) Płatność początkowa - 50%, raty do końca budowy.

Kupujący jest zwolniony z podatku od zakupu (3%)

Kalkulacja: płatność bezgotówkowa na konto dewelopera

Możliwość wypożyczenia: bardzo wysoki

Opcje apartamentów: jedna sypialnia, z 2 sypialniami.