Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Rafailovici, Czarnogóra

Rafailovici, Czarnogóra
$971,330
$8,596/m²
;
In CRM: 113769
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.10.2025

Cena za m²
    $8,596/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    113 m²

Opis

Przedstawiając rzadką okazję do inwestowania w najbardziej oczekiwanym w Czarnogórze luksusowym kurorcie - pięciogwiazdkowy hotel markowy i rezydencje zlokalizowane bezpośrednio nad Adriatykiem w Rafailovići, Riwiera Budva.

Ten wyjątkowy rozwój składa się z 154 pokoi hotelowych i 136 prywatnych rezydencji, zaprojektowanych w ramach wizjonerskiego planu, który bezproblemowo łączy mieszkania, gościnność, handel detaliczny, sport i strefy wellness. Każdy obiekt - od dobrego jedzenia do fitness - ma być uruchomiony jednocześnie, zapewniając w pełni zintegrowany, pod klucz styl życia ośrodka.

Ten dwupokojowy apartament znajduje się na drugim piętrze i obejmuje 113m ², w tym 98m ² powierzchni wewnętrznej i 15 m ² taras z nieprzerwanym widokiem na morze i pobliskie wyspy. Przestronny układ open- plan łączy wyrafinowanie i komfort, a duży taras zaprasza do cieszyć się spokojną atmosferę Adriatyku przez cały dzień.

Zaprojektowany w nowoczesnym stylu śródziemnomorskim apartament jest w pełni wyposażony w miękkie neutralne tony, naturalne materiały i obfite światło, tworząc poczucie harmonii i elegancji.

Mieszkańcy i goście będą mieli dostęp do niezwykłego zakresu udogodnień, w tym: