Willa 2 pokoi 184 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$434,508
$2,361/m²
;
In CRM: 78336
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.07.2025

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    184 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    303 m²

Opis

Prezentujemy na sprzedaż willę w budowie o powierzchni 184,8 metrów kwadratowych. m, położony na działce 303 metrów kwadratowych. m w obiecującym obszarze Lustica. Ta nieruchomość jest willą podzieloną na dwa oddzielne apartamenty, z których każdy ma 1 sypialnię i 1 łazienkę. Projekt ten znajduje się na początkowym etapie budowy, co stanowi wyjątkową okazję do dostosowania wewnętrznego układu do indywidualnych potrzeb klienta. Zakończenie budowy ma nastąpić do końca 2026 r. Dom będzie obejmować: Dwa oddzielne obszary mieszkalne: pierwszy apartament 62.94 m kw., drugi apartament 37.45 kw. b. Przestronna przestrzeń garażowa o powierzchni 84.46 metrów kwadratowych, która może być przystosowana do dodatkowej powierzchni mieszkalnej na życzenie klienta. Lokalizacja willi jest jedną z jej głównych zalet: znajduje się zaledwie 500 metrów od słynnych pól golfowych Lustica, co sprawia, że lokalizacja ta jest niezwykle atrakcyjna i stale rośnie w cenie. Willa ta jest doskonałą ofertą zarówno dla własnego komfortowego pobytu, jak i dla rentownej inwestycji o wysokim potencjale wzrostu wartości i możliwości wynajmu.