Dom 5 pokojów 200 m² Muo, Czarnogóra

Muo, Czarnogóra
$384,202
$1,921/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2025

• Adres
    M 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

Tivat Lepetan
Przytulny dom blisko morza.
200 m2 dom z 4 sypialniami, 3 łazienkami.
Miejsca parkingowe
Wspaniały widok, wygodna lokalizacja.

Id - KL370

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?