Mieszkanie 2 pokoi 41 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$209,067
$5,099/m²
;
In CRM: 11263
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.08.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,099/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²

Opis

A4- 1681-2. One Bedroom Apartment in New project in the Mediterranean style in Prcanj

Unikalna promocja na Nowy Rok 2025 na inwestycje!

Specjalna oferta dla nowych apartamentów w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Czarnogórze w strefie UNESCO przy brzegach Zatoki Bokokotor.
Jest to doskonała inwestycja i gwarancja bezpieczeństwa Państwa kapitału.
Widok na morze jest gwarantowany!
Nowy mały kompleks na sprzedaż w Prčani, Kotor, zaledwie 80 metrów od morza.
Kompleks składa się z dwóch budynków:
Budynek A: trzy piętra, 18 mieszkań.
Budynek B: trzy piętra, 6 mieszkań.
Potencjał inwestycyjny
Ten projekt to nie tylko zakup nieruchomości, ale i dobra inwestycja. Wraz z rosnącą popularnością Boko Kotor Bay, wartości nieruchomości mają wzrosnąć, zapewniając wysokie zyski. Luksusowy design, doskonała lokalizacja i wspaniałe widoki sprawiają, że apartamenty atrakcyjne dla najmu i długoterminowego wzrostu wartości.
Zainwestuj w ten znakomity projekt w stylu śródziemnomorskim i zabezpiecz cenny atut w szybko rozwijającym się regionie Czarnogóry. Skontaktuj się z nami na aby uzyskać więcej informacji i zorganizować oglądanie.

W tym kompleksie dostępne są inne rozmiary apartamentów.
Oto linki:

Studio Apartment https: / / luxestate- montenegro.com / property / studio _ new _ project _ mediterforeign _ style _ prcanj- a4- 1681-1