Działki 586 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$74,828
$128/m²
;
In CRM: 644
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Opis

Urbanizowana wystawa na sprzedaż w Herceg Novi, Topla 2 - Widok na morze, 586 m ²
Urbanizowany grunt na sprzedaż w Herceg Novi, Topla 2, położony w cichym cul- de- sac nad miastem, z bezpośrednim dostępem do ścieżki prowadzącej do Fortecy Španjola. Całkowita powierzchnia działki 586 m ² (2 działki), z ważnymi warunkami urbanistyki i pozwoleniem na budowę nieruchomości mieszkalnej do 554 m ². Charakterystyka wykresu
Powierzchnia całkowita: 586 m ²
grunty zurbanizowane (uzyskane z UTU)
budowa do 554 m ²
Badanie geodezyjne zakończone
projekt koncepcyjny dla 120 m ² domu dostępne
Główne cechy
panoramiczny widok na morze (chronione, nie oczekuje się przeszkód)
spokojna lokalizacja z lasu za działką
pozycja na końcu ulicy (nie poprzez ruch)
naturalna zieleń na działce (drzewa oliwne, cytryna, laurel)
Infrastruktura
połączenia wodne, elektryczne i ściekowe na granicy działki

Położony w Topla 2, Herceg Novi: ok. 600 m do morza (15 minut spacerem)
5- 10 minut do szkoły i sklepów
powierzchnia mieszkalna z wygodnym dostępem
Dodatkowe informacje
typ: sprzedaż
Wartość inwestycji
Stan urbanizowany, dostępna infrastruktura i widok na morze sprawiają, że działka nadaje się do rozwoju mieszkaniowego lub projektu inwestycyjnego.

Lokalizacja na mapie

Herceg Novi, Czarnogóra