Mieszkanie 6 pokojów 1 230 m² Kuta Selatan, Indonezja

Indonezja, Kuta Selatan
$3,45M
$2,803/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,803/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 230 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2008

Opis

Położony na 6070 m kw. posiadłości na południowym Bali, jest to rzadka darmowa oferta w skali prawie nigdy nie dostępna po tej stronie wyspy. Główna rezydencja 1230 m kw. posiada sześć apartamentów ensuite, każdy tematycznie wokół innej indonezyjskiej wyspy, obok siłowni, spa, profesjonalnej sali medialnej, ogrodowego pawilonu jogi i wewnętrznej windy. Basen nieskończoności prowadzi długość żywego pawilonu, otwierając się na nieprzerwaną panoramę 180 stopni na północ w kierunku wybrzeża. Nieruchomość działa jako luksusowa willa butikowa od osiemnastu lat i właśnie przeszła pełną renowację, więc przenosi się jako prawdziwy pod klucz aktywów dochodu z wyszkolonego zespołu on-site już na miejscu. Dodaj tropikalny pawilon ogrodowy, który organizuje wesela i imprezy, plus dwunastominutowy dysk do międzynarodowego lotniska, a sprawa jest prosta: ustalony przepływ środków pieniężnych, Freehold ziemi i ślad, który nie może być powielony w pobliżu. Przywieziony do kupca, który chce rezydencji trofeum, który również płaci własną drogę.