Willa 3 pokoi 182 m² Canggu, Indonezja

Canggu, Indonezja
$351,050
$1,929/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²

Opis

🏠 Villa Cechy:
Powierzchnia terenu: 170 m ²
Powierzchnia budynku: 182 m ² przez 2 poziomy
3 Przestronne sypialnie z łazienką
Dodatkowa toaleta dla gości
Open- Plan życia, jadalnia i kuchnia Obszar
W pełni wyposażone w niestandardowe meble projektanckie
Prywatny basen (7 x 3 m) + prysznic na zewnątrz
Balkon z głównej sypialni z widokiem na basen
Dokarmianie Prywatny parking + ukryte przechowywania pokój
Smart Home Entry System + CCTV Bezpieczeństwo
Nowoczesna kuchnia z budynką- w urządzeniach
Fiber Optic Internet gotowy
5500W Elektryczność + wiercenie sejsmiczne Studnia
Klimatyzacja w każdym pokoju
🌟 Ułatwienia w stylu życia:
Tylko 5 minut do plaży Pererenan
Spacer do Kopenhagi, nagie, Sensorium & Cafe Crate
Otoczony przez Top Padel Courts, Gyms & Wellness Studios
10- 15 minut do Echo Beach, Canggu Shortcuts & Berawa
Cichy, Pocket mieszkalny z nowo Paved Road Access
Idealny dla rodzin, Cyfrowych Nomadów, lub domów wypoczynkowych
Zaprojektowane z wewnątrz - Outdoor Flow & Relaxation w umyśle