Willa 4 pokoi 323 m² Cemagi, Indonezja

Cemagi, Indonezja
$442,500
$1,370/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    323 m²

Opis

Cechy:
Leasehold: 25 lat, możliwość przedłużenia.
Wysokiej jakości konstrukcja, budowa i wykończenie - kontroli są zachęcane, ponieważ pogląd jest głównym punktem sprzedaży. Najlepiej odwiedzić w słoneczny dzień!
4 sypialnie, trzypiętrowe wille, każdy z łazienkami.
Biały włoski marmur w całym, z mosiężnym złotem.
Bar na dachu z zabawnym miejscu, WC, przechowywania i spa (pęcherzyki, nie podgrzewane z powodu gorącej pogody Bali).
Duży basen i przestronny ogród (tylko 30% ziemi jest zbudowany w celu zapewnienia dużej powierzchni zewnętrznej).
Widok na ocean i ryż, z sypialniami z dźwiękami oceanu.
Plaża jest zaledwie 200 metrów stąd.
Pepitos 5 min
Rynek owoców i warzyw 5 min
Blisko Luna Beach Club, bez zakłóceń hałasu
Leasehold: 24 lata
Ułatwienia:
Dach z panoramicznym widokiem na ocean
Jacuzzi dla ostatecznego relaksu
Wysokie sufity i duże okna
Czysty, filtrowany system wody z kranu
Spokojna okolica zaledwie kilka minut od Pererenan i Seseh Plaże