Willa 4 pokoi 645 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Indonezja, Kuta Selatan
$1,18M
$1,829/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Adres
    Jalan Pantai Bingin, 11 PHENOMENA Bali

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    645 m²

Opis

Elegancki 4BR Oceanview Villa w Bingin - Minialistyczny luksus na Iconic Clifftop Bali
Przeżyj szczyt nowoczesnego tropikalnego życia z tą wyrafinowaną willą z 4 sypialniami w Bingin, Uluwatu. Mieszając minimalistyczny design z premium wykończenia, ta 3-poziomowa rezydencja oferuje panoramiczne widoki na ocean, elegancką architekturę i bezpośredni dostęp do najbardziej pożądanego stylu życia wybrzeża Bali.
Rozmieszczenie: Bingin, Uluwatu - South Bali
Widok: Ocean, basen, zachody słońca na dachu i okoliczne klify
Cechy willi:
• Powierzchnia terenu: ok. 500 m ²
• Powierzchnia budynku: 645 m ² przez 3 poziomy
• Sypialnie: 4 - Wszystkie z łazienkami ensuite
• Dodatkowe łazienki: 1 pokój z proszkiem dla gości
• Salon: Zamknięte i oświetlone z widokiem na ogród i basen
• Kuchnia i jadalnia: W pełni wyposażony układ open- plan z wykończeniami premium
• Kino Room: Dedykowane kino domowe na nurtujące wieczory filmowe
• Prywatny basen: 50 m ² z otaczającym pokładzie i leżaków
• Taras na dachu: Zachód słońca widoki na Dreamland i Cemongkak Beach
• Meble: W pełni wyposażone we wbudowania