Szeregowiec 1 pokój 244 m² Municipality of Spata Artemida, Grecja

Grecja, Municipality of Spata Artemida, Artemida Municipal Unit
$703,470
$2,883/m²
;
In CRM: 169928
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    244 m²

Opis

Townhouse na sprzedaż o powierzchni 244 metrów kwadratowych w Attica. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Parter składa się z
Pierwsze piętro składa się z
Drugie piętro składa się z

Townhouse ma położenie kątowe. Z okien widać morze, góry, las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Lokalizacja:

Kompleks składa się z 11 domów, znajdujących się na wschodnim wybrzeżu Attica, w małym miasteczku Resort Artemis, ma niekwestionowany dostęp do plaży, prywatny teren ogrodzony, wszystkie domy są alarmowane. Wszystkie niezbędne infrastruktury, sklepy, restauracje, są w pobliżu. Jeden z największych centrów handlowych w Atenach znajduje się w pobliskiej Spacie (10 km), jak również w głównym szpitalu w dzielnicy.
Dom składa się z trzech pięter:
Parter (75 m2) składający się z kuchni, salonu, sypialni, łazienki, powierzchni biurowej.