Mieszkanie 2 pokoi 67 m² Moguncja, Niemcy

Niemcy, Moguncja
$693,970
$10,358/m²
;
In CRM: 316
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.10.2025

Cena za m²
    $10,358/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Opis

Apartamenty w nowym budynku z doskonałą lokalizacją w pobliżu portu na Renie, piękny widok z tarasu i loggii. Opcje apartamentów: - 3-pokojowe mieszkanie 83 m2 w cenie 780 000 euro; - 3-pokojowe mieszkanie 95 m2 w cenie 785000 euro; Wyposażenie: - garaż podziemny; - wewnętrzny ogród z małym ogrodem i rekreacji; - 3-warstwowe okna z żaluzjami elektrycznymi; - dębowy parkiet; - ogrzewane podłogi; - ręczniki podgrzewacze; - oddzielna toaleta i łazienka dla gości; -wideofone; - winda. Notarialne koszty transakcji (rejestracja państwowa): 1,5% podatek od nabycia: 5.0% Mainz jest stolicą stanu Rhineland- Palatynat. Z populacją około 300 000. Mainz jest jednym z najstarszych niemieckich miast uniwersyteckich, od 2000 lat, i jednym z głównych ośrodków kultury kraju, gdzie Gutenberg wynalazł druk.