Dom 4 pokoi 162 m² Nurmijarvi, Finlandia

Nurmijarvi, Finlandia, Helsinki sub region
$511,838
$3,159/m²
;
In CRM: 672984
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    162 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    7 000 m²

Opis

Zapraszamy do odwiedzenia tej wysokiej jakości i dobrze utrzymany w domu w cichej lokalizacji w Nurmijärvi! Otwarty w 2015 roku dwupiętrowy dom Kastelli oferuje 192 m ² powierzchni i funkcjonalności dla nowoczesnego życia rodzinnego. Przestronny salon i otwarta kuchnia na dole tworzą przytulne serce domu. Jednolita przestrzeń przynosi mnóstwo światła i pozwala na płynne codzienne życie, jak również komfortowe chwile wspólnoty. Z salonu znajduje się przejście na taras, który służy jako naturalne przedłużenie wnętrza w lecie. Na dole znajduje się jedna sypialnia z prywatnym spacerem w szafie i łazienka. Atmosfera i dodatkowe ciepło są dostarczane przez kominek magazynowy. Efektywne energetycznie ogrzewanie geotermiczne i wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem ciepła zapewniają komfortowe powietrze w pomieszczeniach i efektywne pod względem kosztów życie przez cały rok. Dwie łazienki i oddzielna toaleta ułatwiają codzienne życie, a sauna zaprasza na relaks pod koniec dnia. Dzięki dwóm szafom spacerowym i magazynowi na świeżym powietrzu jest mnóstwo miejsca do przechowywania. Dla entuzjastów ta nieruchomość jest odpowiednia, ponieważ ma ciepłą stabilną przestrzeń około 137m2. Lokalizacja oferuje spokojny mały dom mieszkający w środowisku blisko przyrody, a kompleksowe usługi Klaukkala znajdują się około 10 km od hotelu. Ten dom łączy jakość konstrukcji, funkcjonalny układ i przytulną atmosferę. Witaj w miłości i znajdź swój nowy dom!