Mieszkanie 4 pokoi 128 m² Hurghada, Egipt

Egipt, Hurghada
$102,795
$803/m²
;
Data aktualizacji: 5.09.2022

Cena za m²
    $803/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    128 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    43 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Niedrogie nieruchomości w Hurghada PromenadeBis do 4 lat planu płatności La Bella Resort - to nowoczesny ośrodek, w którym można znaleźć dom wakacyjny w mieście z niekończącym się słońcem, ciepłe zimy i subtropikalny klimat pustynny, co oznacza, że jest & # 39; jest gorący i suchy. Hotel położony jest na złotej mili promenady w Hurghadzie, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Lokalizacja: międzynarodowe lotnisko w Hurghadzie i ndash; 5 km ( 5 minut jazdy samochodem ) Hurghada City Center Mall – 15 km ( 15 minut jazdy samochodem ) Senzo Mall – 10 km ( 10 minut jazdy samochodem ) Udogodnienia: Usługa sprzątania Usługi bezpieczeństwa przez całą dobę Telewizja satelitarna Basen Obszar przemysłowy Zarządzanie wynajmem Restauracja i dostawa żywności do wind mieszkaniowych:20% umowy 80% jest wypłacane kwartalnie bez odsetek przez 4 lata

Mieszkanie mieści się w nowym budynku

Lokalizacja na mapie