Dom wolnostojący 3 pokoi 135 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja
$410,738
$3,043/m²
;
Data aktualizacji: 7.09.2022

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr
  • Okolica
    Nikozja
  • Adres
    Ethomartyros Kyprianou, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²

Opis

Niezależny dom z trzema sypialniami na sprzedaż w prowincji Pegeia - Pafos, o powierzchni 151 mkw. zadaszone przestrzenie, gdzie 114 mkw. Pani, zbudowany w 219 mkw. działka. Ma 3 obszary sanitarne, en - apartament w głównej sypialni, system klimatyzacji, system wody ciśnieniowej, miejsce do przechowywania, ogród. Dom ma również wysokiej jakości materiały budowlane. Znajduje się w spokojnej okolicy, z widokiem na morze, w pobliżu usług. Cena sprzedaży € 415 000 plus VAT.